گروه همپا فعالیت رسمی خود با تولید محصولات چند رسانه‌ای و ارائه خدمات IT در سال ۱۳۹۳ آغاز نمود.

در سال ۱۳۸۶ با توجه به تغییرات روز افزون در دنیای تکنولوژی اقدام به تغییر و بهینه سازی سیاست‌های کاری خود در زمینه تولید نرم‌افزارهای مدیریتی و مالی کرد . براساس خط‌مشی تعیین شده توسط  گروه همپا، سیاست‌های زیر مورد تائید قرار گرفت :

  • ۱- تولید نرم‌افزارهای مالی و اداری و مدیریتی که به خاطر سودآوری کم، سایر شرکت‌ها اقدام به تولید آنها نکرده‌اند و به همین واسطه نیازهای کاربران در این زمینه کامل پوشش داده نمی شد.
  • ۲- تولید نرم‌افزارها با آخرین تکنولوژی های روز دنیا به صورت کاملا فارسی و بومی و هماهنگ با فرهنگ ایرانی
  • ۳- تولید نرم‌افزار با کاربری آسان و ساده برای طیف گسترده‌ای از کاربران حتی افرادی که آشنایی بسیار کمی در مورد کار با کامپیوتر دارند .
  • ۴- تولید نرم‌افزارهای مالی با استفاده از تجربیات و دانش متخصصین امور مالی و همچنین متخصصین کامپیوتر

سیاست‌های‌ گروه همپا براساس نیازهای روز بازار و درخواست‌های کاربران در طول زمان به روزآوری و بازنگری می شود .

در حال حاضر محصولات گروه همپا در مجموع دارای بیش از ۱۸۰۰۰ نفر کاربر فعال در سراسر کشور می باشد که با توجه به محصولات جدید انتظار می رود کاربران فعال محصولات همپاافزایش پیدا کنند .

خط‌مشی اوراش صرفا فروش محصول نیست، اولویت اوراش رضایت خاطر کاربران و مشتریانش می باشد به همین خاطر تمامی روش‌های پشتیبانی از مشتریان خود را به خدمت گرفته است تا خدمات بهتری در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهد .

همپا در زمان تولید محصولات یا بهینه‌سازی محصولات قبلی از نظرات و پیشنهادات همه ی کاربران خود بهرمند می گردد و تمامی تلاش خود را برای به دست آوردن رضایت کاربران خود را به کار می گیرد .

در همپا تمام تلاش ما این است که براساس نیازهای کاربران و نیازهای بازار نرم‌افزارها و ابزارهای مناسب را تهیه کنیم.

همپا در طراحی محصولات تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا محصولاتی ساده و راحت را تولید کند تا برای همه کاربران قابل استفاده باشد .

امیدواریم در آینده میزبان شما در همپا باشیم و بتوانید از خدمات ما استفاده کنید .